X
تبلیغات
تاریخچه موتور اسکوتر های برقی

فروشگاه موتور سیکلت

فروشگاه موتور سیکلت دینو موتور

تاریخچه موتور اسکوتر های برقی

ساخت موتور اسکوتر الکتریکی یک تکنولوژیی است که به سرعت در حال پیشرفت است. طبیعت سازگار با محیط زیست و راحتی استفاده از آن بازار را برای فروش بهتر این محصولات آماده کرده است. بسیاری از مردم نمی دانند که اثر اختراع اسکوتر های مدرن در سال 1895 دیده می شود، هنگامی که اختراعات اولیه برای دستگاه های حمل و نقل شخصی انجام می شدند. در ادامه به بررسی تاریخچه اسکوترهای برقی می پردازیم.

بسیاری از فن آوری ها اغلب قبلا اختراع شده اند، سال ها پیش از آنکه علاقه مندی اصلی یا پایداری تجاری مرتب به آن ها پیدا شود. در حالی که تاثیری در کارآیی اسکوتر های برقی کنونی ندارند. نکته جالب این است که دو دهه قبل اولین اسکوتر برقی اختراع شد که وزن آن حدود 250 پوند بود!

ثبت اختراع اولین موتور برقی

سوابق نشان می دهد که اولین اختراع موتور الکتریکی شخصی، یک موتورسیکلت تصادفی، در اواخر سال 1895 منتسب به Ogden Bolten Jr از اوهایو ایالات متحده است. طراحی Ogden نسبت به استانداردهای امروز بسیار ساده است اما در زمان خودش انقلابی ایجاد کرده بود. هر چند در آینده ای نه چندان دور شاهد انقلاب عظیمی در موتور های اسکوتر بودیم. امروزه نیز این موتور ها در حال تکامل و پیشرفت با سرعت زیادی هستند.

اولین نمایش عمومی

در طول تاریخ بشریت، یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری نمایشگاه استنلی در لندن انگلستان بود. در طول نمایشگاه حدود 1896 دوچرخه و موتور به نمایش عموم درآورده شد. شرکت تولید کننده دوچرخه Humber اولین اسکوتر برقی را به نمایش درآورد.

اولین موتور الکتریکی اسکوتر

شرکت تولید کننده موتور سیکلت اسکوتر برقی Sovovel، در سال 1936 توسط دو برادر در بروکسل تاسیس شد. این شرکت در طول اشغال آلمان، تولید را ادامه داد و با توجه به تعرفه سوخت، موفقیت های قابل توجهی را به دست آورد. متاسفانه، حتی این فرصت که آن ها بازار منحصر به فردی را داشتند به اندازه کافی برای نفوذ به مصرف کنندگان پس از جنگ برای استفاده از اسکوتر های برقی به جای وسایل نقلیه دیگر کافی نبود.

اولین اسکوتر برقی تجاری

اولین اسکوتر برقی تجاری که برای خرید توسط مصرف کنندگان در نظر گرفته شده بود، توسط Peugeot تولید شد و در سال 1996 برای مصرف کنندگان عرضه شد. این دستگاه انقلابی دارای سه موتور پر قدرت DC با سه باتری نیکل کادمیوم بود که در مجموع به 18 ولت در 100 آمپر می رسید. این موتور اسکوتر حدود 250 پوند وزن داشت و محدوده ی استفاده از شارژ آن 25 مایل (40 کیلومتر) بود.

اسکوتر برقی 

تاریخچه نامشخص اسکوتر برقی

بسیاری از تلاش ها برای کسب اطلاعات دقیق درباره تاریخچه دقیق اسکوتر های برقی با شکست مواجه شده است. بسیاری از مدل های اسکوتر ها کمتر شناخته شده هستند و بسیاری از شرکت های تولید کننده برای مدت کمی مشغول فعالیت بوده اند. مدل های اولیه از اسکوتر برقی مناسب نبودند اما فن آوری جدیدی که در باتری آن ها تعبیه گردید عامل اصلی افزایش شدید محبوبیت آن ها نزد مردم بود.

به نظر شما با گذشت این همه سال از شروع ساخت موتور های اسکوتر چه عاملی بیشترین تاثیر را در رشد و پیشرفت این وسیله نقلیه داشته است؟ منتظر دریافت نقطه نظرات شما در همین صفحه هستیم.

برگرفته از ridezoom

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/8/4ساعت 10:56 توسط emami | تعداد بازديد :9 |

عناوين مطالب پربازدید
اسکوتر چیست ؟ استفاده از اسکوتر از چه زمانی رایج شد؟
قیمت خرید موتور سیکلت صفر
شرکت دینو موتور
وبسایت های من
تاریخچه موتور اسکوتر های برقی
بررسی نکات بسیار مهم خرید موتور سیکلت ها
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم